Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Online Taxi Shop

Aditiv Nafte LIQUI MOLY 250ML

Aditiv Nafte LIQUI MOLY 250ML

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

-Fik Llampen Check dhe DPF
-Pastron Injatorët
-Pastron Filtrin Partikular DPF
-Pastron Serbatorin nga Papastertit
-Pastron Dhomat e Djegjes
-Nuk Lejon Ndryshkjen në Serbator
-Përmirëson Ndezjen
-Rrit Performancën e Motorrit

Mënyra e përdorimit: 

Hidhet e gjith sasia prej 250ml ne serbatorin e naftes. Makina duhet te ket mbi 20L nafte.

Shikoni detajet e plota