Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Online Taxi Shop

Boj Për Tapiceri Lekure (BEZH) 50ML

Boj Për Tapiceri Lekure (BEZH) 50ML

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia
Color

Rinovon 100% Tapicerin dhe e bën ate të duket si e re

Nuk hiqet nga uj
Nuk hiqet nga temperatura e lart

Shikoni detajet e plota