Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Detergjent i fort alkalik, specifik per heqjet e te gjithave llojeve te papastertive (PROFESIONAL) 1L

Detergjent i fort alkalik, specifik per heqjet e te gjithave llojeve te papastertive (PROFESIONAL) 1L

Çmimi i rregullt Lek 1,200.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,200.00 ALL
Shitje E shitur

PER MAKINA DHE MOTORRA 👇

Pastron Motorrin, Disqet e Makines dhe te Motorrave, Makineri Vaj etj...

Per Industri👇
Makineri Industriale & Vegla Pune

Per Shtepi👇
Soba, Zgara Pjekje, Koka Aspiratori, Oxhaqe, Vegla Pune, Tenda Dielli

Shikoni detajet e plota