Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Heqes myku, 750 ML

Heqes myku, 750 ML

Çmimi i rregullt Lek 1,300.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,300.00 ALL
Shitje E shitur
Pastrues i përsosur për të hequr njollat, për të hequr mykun nga vendet e lagura dhe të sterilizuar të gjitha sipërfaqet e lara siç janë tualetet, lavaman, dushet, sobat, pishina, etj 
Shikoni detajet e plota