Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Online Taxi Shop

Past per eleminimin e gervishtjeve 240ML

Past per eleminimin e gervishtjeve 240ML

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

Eleminon 100% gervishtjet e lehta dhe mbetjet e bojes.
Pas hapjes pasta reziston 5 vite pa e humbur cilesin e saj

Shikoni detajet e plota