Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

Online Taxi Shop

Past për pastrimin e fenerve 150ML

Past për pastrimin e fenerve 150ML

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

Pastron dhe rinovon 100% feneret e çdo lloj automjeti. 🚙

Me kete sasi mund te pastroni deri ne 12 fener😉
Produkti pasi hapet qendron efektiv deri ne 5 Vite🤝

✔️Produkt origjinal ITALY🇮🇹
❌Jo China❌

Shikoni detajet e plota