Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Online Taxi Shop

Past për pastrimin e inokseve dhe aluminit 150GR

Past për pastrimin e inokseve dhe aluminit 150GR

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

Pastron në ekstrem inokset dhe aluminin

Shikoni detajet e plota