Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Pastrues i sistemit te karburantit naft 354ML

Pastrues i sistemit te karburantit naft 354ML

Çmimi i rregullt Lek 1,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,000.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

-Pastron të gjithë sistemin nga depozita e karburantit deri në dhomën e djegjes
-Përmirëson qëndrueshmërinë e ruajtjes së karburantit naftë
-Parandalon depozitimin e blozes dhe grimcave në sistemin e injektimit dhe injatorët
-Mban motorrin pastër, digjet pa ndotës, konsumon më pak naft dhe për këtë arsye është më miqësor ndaj mjedisit
-Për shkak të përqindjes së lart të cetanit përmirëson ndjeshem ndezjen në kushte të ftohta, eleminon në maksimum shkarkimin e tymit
-Siguron mbrojtje nga korrizioni dhe efekti i shkumëzimit
-Redukton grimcat e blozës tek filtri partikular DPF

Aplikimi👇
Hidhet e gjithe sasia prej 354ML në serbator
Makina duhet të ketë më shumë se 20L Naft

Shikoni detajet e plota