Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Pastrues Kondicioneri ITALY 400ML

Pastrues Kondicioneri ITALY 400ML

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

Menyra e perdorimit:

Tundeni mir shishen perpara perdorimit.
Vendoseni tubin tek nje nga daljet e kondicionerit dhe mbajeni shtypur derisa shishja te perfundoj.
Hiqeni tubin dhe lereni 10 minuta, me pas ndizni makinen dhe kondicionerin ne maksimum per pak minuta me pas fikeni dhe perfundoj

Shikoni detajet e plota