Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Online Taxi Shop

Pastrues, Shkelqyes & Mirmbajtes Per Plastik, Lekur dhe Gome 500Ml

Pastrues, Shkelqyes & Mirmbajtes Per Plastik, Lekur dhe Gome 500Ml

Çmimi i rregullt Lek 1,200.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,200.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

Ideale për pastrimin dhe rinovimin e kroskotit, Lekures, Gomes dhe sipërfaqeve plastike brenda & jasht makinës. Produkt me bazë luçiduesi dhe mbrojtesi me aromë Parfumi.

Me 500Ml e ben gati 2 vite nje makin

Shikoni detajet e plota