Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

Online Taxi Shop

Pastrues Tapicerie 500ML

Pastrues Tapicerie 500ML

Çmimi i rregullt Lek 1,200.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,200.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

ly produkt pastron tërësisht dhe butësisht edhe papastërtinë më të forta nga tapiceria e brendshme e makines, sendiljeve, veshjet e tavanit dhe dyerve duke lënë aromë të freskët.

Shikoni detajet e plota