Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Shkelqyes ekstrem universal për çdo lloj ngjyre

Shkelqyes ekstrem universal për çdo lloj ngjyre

Çmimi i rregullt Lek 1,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,500.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

I jep shkëlqim maksimal bojës dhe e bën atë të duket si e re😍
E mbron bojen nga kushtet atmosferike☀️🌨🌧
Boja bëhet e rreshkiçme dhe nuk mban papastërti dhe uj💧🌬

Shikoni detajet e plota