Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Online Taxi Shop

Shkëlqyes & mbrojtes spray 1+1 DHURAT 400ML

Shkëlqyes & mbrojtes spray 1+1 DHURAT 400ML

Çmimi i rregullt Lek 1,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,000.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

Perdoret per Kroskot, Goma, Mobilje & Veshje Lekure😍

Jep Shkelqim dhe Mbrojtje Maksimale🥰
Arom Molle🍏🍏🍏
Sasia 200ML + 200ML Dhurat🎁🎁🎁

Shikoni detajet e plota