Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Solucion kunder mjegulles 200 ML

Solucion kunder mjegulles 200 ML

Çmimi i rregullt Lek 1,200.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,200.00 ALL
Shitje E shitur
  • Solucion kundër mjegullës, i cili funksionon menjëherë pasi është aplikuar.
  • Formon një shtresë të veçantë mbrojtëse që mbron nga mjegullimi xhamat e makinës.
  • Nuk lë mbetje dhe ndotje.
Shikoni detajet e plota