Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Online Taxi Shop

Solucion kunder ndryshkut 400ML

Solucion kunder ndryshkut 400ML

Çmimi i rregullt Lek 1,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,000.00 ALL
Shitje E shitur
Sasia

 

🔹Lubrifikon, eliminon fërkimin, zhbllokon, eliminon lagështinë, parandalon ndryshkun dhe mbron të gjitha sipërfaqet metalike.

🔹Falë multifunksionalitetit të tij ekskluziv,është produkti ideal për një mijë raste përdorimi, nga industria në riparimin e makinave, nga shtëpia në kopsht, nga sportet në shëtitje me varkë etj

🔸SI LUBRIFIKANT: përmban vajra sintetikë, aditivë kundër konsumimit dhe modifikues fërkimi që zvogëlojnë koefiçientin e fërkimit, që i japin produktit veti të shkëlqyera lubrifikuese dhe anti-konsumimim.

🔸SI LIRUES: ka një kapacitet të fortë lagështimi që e lejon atë të depërtojë në strukturën e ndryshkut, duke e zbutur dhe shpërbërë atë falë tensionit të sipërfaqes së kapilaritetit.

🔸SI MBROJTËS: Formon një shtresë mbrojtëse që kapet fort me metalin, e cila ndalon dhe parandalon formimin e ndryshkut dhe oksideve, duke ruajtur sipërfaqet metalike nga gërryerja për një kohë të gjatë

Shikoni detajet e plota